Z okazji odbywających się w Krakowie Światowych Dni Młodzieży zorganizowaliśmy akcję ulotkową. Przy wejściu do stacji metro centrum, na warszawskiej „patelni” rozdajemy przechodniom takie oto ulotki:

sdm-ulotka-przod

ul1

 

Hasło „Too stupid to understand science? Try religion!” zaczerpnęliśmy z popularnego w sieci mema, autorstwa studentów Harvardu. Stwierdziliśmy, że pasuje jak żadne inne, do imprezy jaka aktualnie ma miejsce w Krakowie.

A ten pan na ulotkowym zdjęciu, to nikt inny tylko sam Jezus. Jakby naprawdę istniał, wyglądałby właśnie tak. Naukowcom udało się zrekonstruować prawdopodobny wygląd Jezusa, na podstawie danych dotyczących wyglądu mieszkańców Bliskiego Wschodu sprzed 2tys lat.

Natomiast tego, że biblijny Jezus to jednak jest całkowicie fikcyjna postać, nikt lepiej nie wyjaśni, niż nasz główny gość tegorocznych Dni Ateizmu -Aron Ra (z polskimi napisami, trzeba w ustawieniach je włączyć)

Kolejna odsłona ulotkowej akcji już jutro, czyli w piątek 29 lipca o godz. 15 na „patelni”. Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków do przyłączenia się do nas. Każde ręce rozdające ulotki są na wagę złota. 🙂