Niech sobie ateiści pojadą na wycieczkę za miasto, ale nie mają prawa urządzać ateistycznej hucpy w centrum stolicy Polski. Sympatyków tych awantur należy skierować do Rosji albo na Białoruś.

Pierwszy raz w życiu słyszę o Stowarzyszeniu „Koalicja Ateistyczna”. Podejrzewam, że została utworzona ad hoc przez środowiska polskich bluźnierców i nieprzyjaciół Pana Boga. Jeśli na jednym ze zdjęć z ubiegłorocznego marszu pojawia się Armand Ryfiński z Twojego Ruchu, to nie potrzeba więcej wyjaśniać. To ludzie chorzy na nienawiść do religii, polskiej tradycji chrześcijańskiej, Kościoła.

Jeżeli to stowarzyszenie jest zarejestrowane, to ciekawa jestem, ilu ma członków i czy płacą oni składki, bo może robią to za nich członkowie Twojego Ruchu. Jeśli patronem tych ateistów jest człowiek, który w XVII wieku pisał szaleńczy traktat o nieistnieniu Pana Boga, to także bardzo wiele mówi o tych ludziach. Chyba na siłę szukają osoby, którą mogliby przedstawić jako ofiarę Kościoła katolickiego. (…)

Podejrzewam, że to całe stowarzyszenie to osobnicy o skrajnie lewackich, bluźnierczych poglądach, awanturnicy występujący przeciwko polskiej tradycji, finansowani z zewnątrz. Pytanie tylko, przez kogo. Jednak nie trzeba specjalnie szukać, bo takie bluźniercze inicjatywy z reguły wspierane są przez różne agendy Unii Europejskiej, która pod hasłem równości i zwalczania dyskryminacji, dowartościowuje jak widać kolejne zaburzone środowisko. (…)